На Прикарпатті засудили жінку, любительку комунізму. Розповідає Інформатор, покликаючись на прокуратуру області.
Так, з квітня 2023 року мешканка Коломиї кілька разів у забороненій соціальній мережі пропагувала ідеологію комунізму, а ще поширювала зображення комуністичної символіки. Зокрема, жінка розміщувала дописи з зображенням радянського герба та пропагандистські відео із російськими військовими.
Перегляньте також:
- У Коломиї забудовник заборгував громаді майже 2,3 млн грн пайової участі
- Жителя Долини засудили до 6,5 років ув’язнення за пересилання наркотиків у колонію
За вказане правопорушення їй загрожує до 5 років позбавлення волі.