Іван Сливчук, мешканець села Торговиця, отримав державну нагороду орден “За Мужнiсть” III ступеня.
Вiдзнаку захиснику вручив Президент України Володимир Зеленський. Про це повiдомила Городенкiвська мiська рада територiальної громади.
Перегляньте також:
- Білий Орел між історією та політикою
- Захисник із Надвірнянщини Степан Мартинюк отримав орден “За мужність” III ступеня

Iван Сливчук отримав важке поранення та втратив кiнцiвку виконуючи бойове завдання на Херсонському напрямку.
Як зазначено, зараз воїн проходить лiкування з подальшим протезуванням у США, в мiстi Нью-Йорк.
“Дякуємо нашому захиснику, який щодня мужньо боронив нас, ризикуючи життям. Бажаємо швидкого одужання.
Слава Українi! Героям Слава”, – наголошено у дописi.