В межах сьогоднішнього обміну полоненими додому повернувся один прикарпатський боєць.
Про це повідомила голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук.
Перегляньте також:
- Додому з полону повернулися четверо прикарпатських захисників
- Ще 186 українців вдома: відбувся черговий обмін полоненими
З полону звільнений солдат Михайло Гавриш. Зв’язок з військовослужбовцем втрачено у січні цього року під час бойових дій на Бахмутському напрямку”, – зазначила Онищук.
Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну додому повернулися 32 військових із Прикарпаття.