На Тернопільщині навчатимуть операторів дронів на базі військового коледжу

Опубліковано:
29 Квітня, 2023 о 09:09
На Тернопільщині навчатимуть операторів дронів на базі військового коледжу
Фото з мережі Інтернет

Тернопiльщина стала першою областю, де навчатимуть фахiвцiв з керування дронами. Спецiальнiсть «оператор наземних засобiв керування безпiлотним лiтальним апаратом (дроном)» вiдкрили на базi Тернопiльського вiйськового коледжу.

Це стало можливим завдяки спiльнiй роботi Мiнiстерство освiти i науки України, Тернопiльська обласна державна адмiнiстрацiя  i Тернопiльського професiйного коледжу з посиленою вiйськовою та фiзичною пiдготовкою. Повiдомляє начальник навчального закладу Вадим Ластовицький.



Ранiше схожа професiя була лише у вищих навчальних закладах авiацiйного спрямування, вiдтепер i в професiйнiй школi. 

З вересня професiйний коледж з посиленою вiйськовою та фiзичною пiдготовкою отримає 30 державних мiсць для цiєї професiї. А вже зараз на базi коледжу вiдкритi курси для охочих навчитися керувати дроном. Слухачi курсу отримають, як теоретичнi, так i практичнi знання. Навчання проводитимуть четверо висококвалiфiкованих фахiвцiв.

Триватиме навчання вiд пiвтора мiсяця до трьох рокiв.

А вже зараз на базi коледжу вiдкритi курси для охочих навчитися керувати дроном.

Функцiонал безпiлотникiв досить широкий, вони застосовуються  в сiльському та лiсовому господарствi, в археологiї та будiвництвi, а зараз i на фронтi.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #військовий коледж, #дрони, #навчання, #оператори, #тернопільщина





Статті

Інтерв'ю
Ярослав Джорджик Опілля
11:22, 6 Травня, 2025

“Опілля” – від потенційного банкрута до одного з лідерів ринку України

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: