Жінка на вулиці Франківська підрізала ножем чоловіка

Опубліковано:
15 Березня, 2023 о 13:57
Жінка на вулиці Франківська підрізала ножем чоловіка
Фото з мережі Інтернет

Iвано-франкiвськi патрульнi надали домедичну допомогу чоловiковi з ножовим пораненням.

Про це повiдомляє Фiртка з посиланням на патрульну полiцiю.



Днями, близько полудня, iнспектори отримали виклик про конфлiкт на вулицi Шухевича.

Прибувши на мiсце подiї, патрульнi виявили 41-рiчного чоловiка з ножовим пораненням, що лежав на тротуарi.

Патрульнi викликали карету швидкої допомоги та стали негайно надавати потерпiлому домедичну допомогу, зокрема наклали тиснучу пов’язку та контролювали його стан до приїзду медикiв.

 

Чоловiк повiдомив, що йому нанесла тiлеснi ушкодження малознайома жiнка. Останнiй надав її прикмети.

Ймовiрна зловмисниця перебувала неподалiк вiд мiсця подiї, тож патрульнi її затримали. 34-рiчна жiнка показала нiж, яким, ймовiрно, i завдала удару.

Полiцейськi викликали на мiсце слiдчо-оперативну групу, яка з’ясовуває всi обставини подiї.

“Дякуємо патрульним Iринi Фостун та Данилу Зiнченку за професiйнi та злагодженi дiї”, – йдеться в дописi.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #вдарила ножем, #патрульні, #поранення, #тілесні ушкодження





Статті

Інтерв'ю
Ярослав Джорджик Опілля
11:22, 6 Травня, 2025

“Опілля” – від потенційного банкрута до одного з лідерів ринку України

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: