Горить земля вiд рук прикарпатцiв, якi розпочали сезон спалювання сухостою.
Протягом вечора четвертого березня рятувальники гасили двi пожежi сухої трави на Рогатинщинi площею бiльше одного гектара. До того ж через сильнi пориви вiтру вогонь поширювався дуже швидко.
Перегляньте також:
- На Верховинщині туриста вкусила змія під час походу в гори
- Під час підйому на Говерлу дівчина травмувала ногу та потребувала допомоги
“На гасiння пожеж сухої трави затрачається значний матерiальний та людський ресурс ДСНС. Шановнi прикарпатцi, не палiть нашу багатостраждальну землю, не залишайте пiсля себе спаленi поля, як це роблять нашi вороги!” – звертаються до мешканцiв областi надзвичайники.