Президентка Молдови заявила, що росія хоче захопити владу в країні

Опубліковано:
15 Лютого, 2023 о 12:14
Президентка Молдови заявила, що росія хоче захопити владу в країні
Фото

Президентка Молдови розповiла, як росiяни збираються захопити владу в її країнi.

Мая Санду розповiла, якi саме розвiдданi отримала вiд України щодо дестабiлiзацiї росiянами ситуацiї в Молдовi.



«Це короткостроковий план, який передбачає диверсiї iз залученням осiб з вiйськовою пiдготовкою, переодягнених у цивiльне, iснують й задуми про напад на деякi держустанови з захопленням заручникiв», — заявила Мая Санду виданню «Newsmaker».

Президентка додала, що наразi невiдомо, чи вiддала москва наказ дiяти за цим планом, але силовi структури Молдови готуються запобiгати можливим провокацiям i тримають ситуацiю пiд контролем.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #влада в Молдові, #диверсії, #захоплення, #Молдова, #президентка, #росія





Статті

Інтерв'ю
Ярослав Джорджик Опілля
11:22, 6 Травня, 2025

“Опілля” – від потенційного банкрута до одного з лідерів ринку України

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: