На Прикарпатті попрощалися із поетом Дмитром Павличком

02.02.2023 22:30   Джерело: firtka
Опубліковано : Франківський Новинар

популярне


1 лютого, молитовно на мiсце вiчного спочинку провели Героя України, видатного поета, громадського i державного дiяча, нашого земляка Дмитра Павличка.

Про це повiдомила голова ОВА Свiтлана Онищук, передає Фiртка.

"Його пам’ятатимуть як одного iз учасникiв державотворення нашої країни. Дмитро Павличко був одним iз авторiв Декларацiї про державний суверенiтет України й органiзаторiв Народного руху України", - йдеться у дописi.

Наш земляк є автором слiв пiснi "Два кольори", яка стала народною i протягом десятирiч продовжує об'єднувати українцiв всiх поколiнь. Дмитро Павличко був талановитим перекладачем. Саме завдяки його зусиллям з’явилося повне зiбрання творiв Шекспiра.

Також, щирi спiвчуття висловила вiд iменi Президента України Володимира Зеленського та вiд себе особисто дружинi панi Богданi та дочцi Роксоланi.

"Смерть поета - це болiсна втрата для України. Наша країна втратила великого патрiота i генiя нашого народу. Кожен українець пам'ятатиме його наполегливу боротьбу за українську незалежнiсть та багатогранний творчий доробок", - пише Онищук.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: firtka