В Iвано-Франкiвську на вулицi Максимовича iнспектори патрульної полiцiї зупинили автомобiль Nissan за порушення ПДР.
Пiд час спiлкування з 42-рiчним водiєм полiцейськi помiтили в останнього ознаки алкогольного сп’янiння. Водiй погодився пройти освiдування на стан сп’янiння. Результат – 0.68 промiле алкоголю в кровi. Про це повiдомили у пресслужбi патрульної полiцiї, передає Галка.
Перегляньте також:
- Вчителька з Прикарпаття проведе десять років за ґратами за зберігання та збут наркотиків
- На Прикарпатті правоохоронці викрили організовану злочинну групу, яка налагодила масштабний збут наркотиків
Окрiм того, патрульнi встановили, що водiй позбавлений права керування транспортним засобом. Iнспектори провели поверхневу перевiрку та знайшли два пакети з речовиною зеленого кольору, згортки iз невiдомою речовиною бiлого та рожевого кольорiв, зовнi схожi на наркотичнi.
Полiцейськi його затримали та викликали на мiсце слiдчо-оперативну групу. Ймовiрнi наркотики вилучено та направлено на експертне дослiдження.
На водiя патрульнi склали протокол за ч. 3 ст. 130 (Повторне протягом року керування в станi сп’янiння) та постанову за ч. 5 ст. 126 (Керування особою, яка не має права керування) КУпАП, автомобiлi евакуйовано.