Рятувальники евакуювали 30 людей з квартири в Коломиї, яка загорілась

Опубліковано:
6 Листопада, 2022 о 12:30
Рятувальники евакуювали 30 людей з квартири в Коломиї, яка загорілась
Фото

На пожежi у мiстi Коломия рятувальниками допомогли трьом людям, ще 30 евакуювали, десять з яких – дiти.

Про це пише Фiртка з посиланням на ГУ ДСНС України в Iвано-Франкiвськiй областi.



Шостого листопада о 1:29 год до Коломийських рятувальникiв надiйшло повiдомлення про пожежу на вулицi Сiчових Стрiльцiв у мiстi Коломия.

До мiсця пожежi направили рятувальникiв Державної пожежно-рятувальної частини номер 7 мiста Коломия, якi, прибувши на мiсце, встановили, що горить квартира на першому поверсi 9-поверхового житлового будинку, на площi 40 м кв.

Через сильне задимлення на пожежi працювала ланка газодимозахисної служби.

Вогнеборцi на пожежi врятували троє людей, зокрема двох пiдлiткiв, якi рухались по сходовiй клiтцi та не могли самостiйно вийти, а також з верхнього поверху врятували жiнку похилого вiку.

Також вивели на свiже повiтря 30 мешканцiв будинку, з них 10 дiтей, яких оглянули медичнi працiвники.

О 1:50 год пожежу локалiзували, а о 2:24 год – лiквiдували. Постраждалих внаслiдок спалаху вогню немає.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #горіла квартира, #коломия, #пожежа, #рятувальники





Статті

Інтерв'ю
Ярослав Джорджик Опілля
11:22, 6 Травня, 2025

“Опілля” – від потенційного банкрута до одного з лідерів ринку України

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: