У Франківську письменниця продає свої книжки, щоб допомогти ЗСУ

01.08.2022 22:39   Джерело: IfNews
Опубліковано : Новини Станіславівщини

В Івано-Франківську письменниця Людмила Охріменко на благодійному ярмарку в парку культури та відпочинку імені Шевченка продає свої книги, аби допомогти ЗСУ.

Про це Охріменко на ярмарку розповіла кореспонденту Укрінформу.

Мене запросили дівчата, які плетуть захисні сітки. Я вже вдруге беру участь у такому ярмарку: продаю свої книжки, а гроші передаю на допомогу ЗСУ. Я це роблю не лише на ярмарку. Увесь мій гонорар іде через волонтерів на допомогу військовим. Буває, коли хлопці звертаються, то передаю їм допомогу напряму, – розповідає письменниця.

Вона зізнається, що з Харкова всією родиною трьома автомобілями виїхали ще в травні. Дорога тривала три з половиною доби. Зупинилися спочатку у Львові, потім переїхали в Івано-Франківськ.

Моя читачка просто віддала ключі від квартири і сказала : «Живіть». Це трикімнатна квартира її батьків, в якій досі ніхто не жив. Тепер в ній ми живемо безкоштовно, – говорить Охріменко.

Зізнається, в Івано-Франківську працює над новою книжкою про війну та місто, яке перебуває в окупації. Книжку пише у співавторстві, аби більш детально описати воєнні події.

Людмила Леонідівна Охріменко — українська письменниця, волонтерка. Довгий час жила і працювала у Криму. З 2014 року їздила з гуманітарними місіями у Луганську та Донецьку області для допомоги добровольчим формуванням і підрозділам ЗСУ.

Її роман «Оскар» на міжнародному літературному конкурсі «Коронації слова» у 2021 році визнаний найкращим на воєнну тематику.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: IfNews