Прикарпатець через суд намагався повернути собі депутатський мандат

15.06.2022 09:30   Джерело: Бліц-Інфо
Опубліковано : Франківський Новинар

Івано-Франківський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позовних вимог мешканця с. Цуцилів Надвірнянського району щодо якого за народною ініціативою була прийнята постанова про його відкликання як депутата сільради.

Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківського окружного адміністративного суду.

Суд встановив, що у спірних правовідносинах Переріслянська сільська територіальна виборча комісія, яка є відповідачем у справі,  не вчинила протиправних дій щодо позивача, а оскаржувана постанова була прийнята відповідно до вимог закону:

«Відповідач перевірив місце проведення зборів ініціативної групи та достовірність підписів, встановив чи була внесена пропозиція про ініціювання відкликання депутата громадянами України, які є виборцями цього виборчого округу».

Суд зазначає, що необґрунтованими є твердження позивача про позбавлення його права на захист в зв’язку з неповідомленням його про збори виборців:

«Оскільки збори відбулись за присутності позивача, а також при обговоренні діяльності депутата йому було надано можливість надати пояснення».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Бліц-Інфо