Діти-переселенці до Івано-Франківська написали листа Борису Джонсону

26.05.2022 15:25   Джерело: briz.if.ua
Опубліковано : Франківський Новинар

Маленькі вимушені переселенці з різних куточків України, які зараз живуть із батьками в Івано-Франківську, написали листа Прем’єр-міністру Великої Британії Борису Джонсону у відповідь на його лист до українських дітей. Маленькі українці подякували Борису Джонсону за підтримку та запросили його до України.

Діти-переселенці, які відвідують ігрові психологічні заняття та малювання у волонтерсько-освітньому Гончаренко центрі в Івано-Франківську, написали листа Прем’єр-міністру Великої Британії Борису Джонсону. У своїх відповідях на його лист до українських дітей, вони висловили подяку очільнику британського уряду і побажали йому щастя.  

 «Коли ми були вдома – було дуже страшно. Ми сиділи в підвалі. Тут мені подобається. Але я хочу додому. Сьогодні ми малювали лист Борису Джонсону. Він допомагає Україні, щоб закінчилась війна», - розповіла 6-річна Мирослава с Київщини.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон написав відкритого листа українським дітям на тлі російської агресії проти України. «Багато з вас бачили або переживали речі, свідками яких не має бути жодна дитина. Проте кожен день українські діти вчать усіх нас, що означає бути сильним і гідним, високо тримати голову, навіть у найважчі часи», – йдеться у листі Джонсона. 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: briz.if.ua