Відомий хірург приймає пацієнтів у Франківську

03.05.2022 09:24   Джерело: Голос-Інфо
Опубліковано : Франківський Новинар

Лікар Ростислав Валіхновський працює у відділенні травматології ортопедії та реконструктивної і пластичної хірургії ЦМКЛ/ Відділення травматології та ортопедії ЦМКЛ ІФМР.

Ростислава Валіхновський, засновник та керівник Інституту хірургії Valikhnovski Surgery Institute у Києві з 1998 року, заслужений лікар України, видатний український пластичний і реконструктивний хірург із понад 20-річним досвідом роботи, віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів (ВАПРЕХ), кандидат медичних наук, політичний та громадський діяч, оперує в ЦМКЛ.

Зокрема реконструктивний і пластичний хірург Ростислав Валіхновський спеціалізується на відновленні зовнішності та лікуванні найскладніших випадків уроджених та набутих вад тіла й обличчя людини. На рахунку Ростислава Валіхновського понад 250 000 пацієнтів із 27 країн світу та більше 10 000 успішних операцій.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Голос-Інфо