Медики з Грузії надаватимуть допомогу пацієнтам у Франківську

07.04.2022 18:28   Джерело: IfNews
Опубліковано : Франківський Новинар

Хороші новини для мешканців Франківщини. Грузинські медики прибули до Франківська, щоб особисто надавати медичну допомогу хворим.

Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОВА.

Грузинські медики-волонтери готові надавати допомогу в таких напрямках як терапія, ендокринологія, кардіологія, ортопедо-травматологія, педіатрія, токсикологія, реанімація-анестезіологія, невідкладна та екстрена допомога, сімейна медицина і медсестринство.

“Надавати медичну допомогу пораненим – це досвід, який б краще ніколи не знадобився. Проте, на жаль, сьогодні маємо інші реалії, адже в країні триває вже 42 день повномасштабної війни з російським окупантом Хоча Івано-Франківщина, порівняно, безпечний регіоні, проте маємо бути готові до різного розвитку подій. Вже сьогодні навантаження на медичну мережу області дещо збільшилось за рахунок масового переселення осіб з тимчасово окупованих територій. Але хочу запевнити, що ми справимось і готові до нових викликів», — зазначив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Дмитренко.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: IfNews