Суд визнав протиправною бездіяльність військової частини з Івано-Франківщини

16.02.2022 19:44   Джерело: Галицький кореспондент
Опубліковано : Франківський Новинар

Івано-Франківський окружний адміністративний суд прийняв рішення, за яким визнав протиправною бездіяльність військової частини.

Ця частина на час прийняття наказу про виключення військовослужбовця зі списків особового складу, не провела з ним усіх необхідних розрахунків щодо нарахування та виплати грошової компенсації за невикористані календарні дні додаткової відпустки.

Як повідомляється у матеріалах справи, відповідач доводив, що позивач мав право на виплату при звільненні компенсації лише відпустки у році звільнення. Втім, Івано-Франківський адмінсуд постановив здійснити таке нарахування за період з 01.01.2013 по 22.03.2016, тобто за період перебування позивача на посаді, виконання обов’язків на якій надало йому право на отримання додаткової відпустки.

«Додаткова відпустка переноситься на інший період у разі невикористання її протягом календарного року. Тобто особа не втрачає самого права на надану їй чинним законодавством України соціальну гарантію, а при звільненні зі служби невикористані дні додаткової відпустки підлягають грошовій компенсації», – кажуть у суді.

Рішення суду може бути оскарженим в апеляційному порядку.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Галицький кореспондент