7 січня о 17.39 на автодорозі Н-18 між м. Тисменицею та м. Івано-Франківськом сталась дорожньо-транспортна пригода. Про це повідомили в Управлінні цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.
Рятувальники надали допомоги при ДТП, де автомобіль «Субару Легасі» в’їхав в опору білборду.
Перегляньте також:
- ДТП у Кутах: нетверезий водій врізався в літній майданчик заправки
- На Калущині нетверезий водій Mercedes спричинив ДТП: постраждала жінка
Рятувальники провели відключення ГБО, клем АКБ та змивання ППМ з проїжджої частини дороги.