7 січня о 17.39 на автодорозі Н-18 між м. Тисменицею та м. Івано-Франківськом сталась дорожньо-транспортна пригода. Про це повідомили в Управлінні цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.
Рятувальники надали допомоги при ДТП, де автомобіль «Субару Легасі» в’їхав в опору білборду.
Перегляньте також:
- У Коломийському районі сталася ДТП за участю маршрутного автобуса
- Автобус і легковик потрапили в ДТП на Прикарпатті: травмовано п’ятьох людей
Рятувальники провели відключення ГБО, клем АКБ та змивання ППМ з проїжджої частини дороги.