Калуська листоноша, яка привласнила пенсії та субсидії, відбулась умовним терміном

17.10.2021 09:10   Джерело: IfNews
Опубліковано : Франківський Новинар

Калуський міськрайонний суд виніс вирок листоноші Центру поштового зв`язку м. Калуша, яка привласнила пенсії та субсидії.

 
 

Обвинувачена у травні-червні 2021 року привласнила пенсії та субсидії на суму більше 30 тисяч гривень.

Листоноша підробляла підписи отримувачів пенсій та субсидій, а у звітах вказувала, що кошти доставлені.

Допитана судовому засіданні обвинувачена вину у вчиненні інкримінованих їй кримінальних правопорушень визнала повністю та підтвердила, що дійсно кримінальні правопорушення вчиняла при обставинах викладених в обвинувальному акті. Збитки частково нею відшкодовані. Цивільний позов визнає повністю, у вчиненому щиро розкаялася. Просила її суворо не карати, пише “Галка” з посиланням на “Галичину”.

Суд врахував ті обставини, що обвинувачена раніше не притягалася до кримінальної відповідальності, позитивно характеризується по місцю проживання, на утриманні має трьох неповнолітніх дітей, частково відшкодувала завдані збитки, а також з врахуванням наявності пом’якшуючих обставин таких як: щире каяття у вчиненому, повне визнання вини, суд приходить до переконання, що виправлення і перевиховання обвинуваченої можливе без ізоляції від суспільства, а тому її слід звільнити від відбування покарання з випробуванням, з іспитовим строком, на підставі ст.75 КК України, з покладенням на неї обов`язків, передбачених ст.76 КК України.

Суд визнав жінку винуватою та призначив остаточне покарання у виді 3 (трьох) років позбавлення волі. Згідно ст. 75 КК України звільнив від відбування покарання з випробуванням та встановив їй іспитовий строк – 2 (два) роки.

Вирок виніс суддя Олег Мигович.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: IfNews