На Прикарпатті двох дітей госпіталізували після відпочинку

Опубліковано:
28 Липня, 2021 о 13:01
На Прикарпатті двох дітей госпіталізували після відпочинку
Фото з мережі Інтернет

Учора, 27 липня, близько восьмої години дня до Яремчанської ЦМЛ направили трьох осіб з діагнозом “Харчове отруєння”.

Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.



“За повідомленням КНП “ОКЦЕМД та МК” та чергового лікаря КНП Яремчанської ЦМЛ 27.07.2021 р. біля 20.00 до інфекційного відділення КНП Яремчанська ЦМЛ з попереднім діагнозом – «Харчове отруєння» було госпіталізовано 3 осіб, з них 2 дітей ( 2012 р.н., 2005 р.н., 2003 р.н.), які перебували на бази відпочинку «Дарка» в м. Яремче Надвірнянського району. Стан осіб середньої степені важкості. Обставини та причина отруєння уточнюються. Подія сталася в м. Яремче під час відпочинку 25.07.2021 року”, – йдеться у повідомленні.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #відпочинок, #дитина, #івано-франківськ, #івано-франківські новини, #лікарня, #новини івано-франківська, #новини івано-франківщини





Статті

Інтерв'ю
Ярослав Джорджик Опілля
11:22, 6 Травня, 2025

“Опілля” – від потенційного банкрута до одного з лідерів ринку України

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: