Укрзалізниця продовжила обмеження на Прикарпатті до 6 квітня

27.03.2021 11:36   Джерело: Вікна
Опубліковано : Патрік Скеля
Згідно з рішеннями Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, інформують - Вікна.

Станом на 25 березня пасажирські перевезення у «червоних зонах» відбуваються за таким сценарієм:

  • Миколаївська область: до 01.04 включно обмежень висадки-посадки не буде, втім Укрзалізниця разом з МОЗ уважно слідкує за динамікою захворюваності, ситуація може змінитися.
  • Львівська область: висадка та посадка пасажирів у регіоні не обмежена, як мінімум, до 30 березня включно, залежно від динаміки розвитку епідеміологічної ситуації в регіоні.
  • Київ та Київська область: обмежень висадки-посадки немає.
  • Сумська область: обмежень висадки-посадки немає.
  • Одеська область: обмежень висадки-посадки немає.

Чернівецька, Івано-Франківська, Житомирська та Закарпатська області: обмеження продажу квитків, а також висадку-посадку у цих регіонах подовжено до 6 квітня включно. Водночас, Укрзалізниця уважно слідкує за динамікою захворюваності у регіонах і готова як до призначення спецрейсів за погодженням із МОЗ, так і до відновлення повноцінного пасажирського сполучення у цих регіонах.

Також рішенням Державної комісії з ТЕБ та НС від 25 березня Черкаську область не переведено до категорії "червоних зон", а відтак жодних обмежень залізничного руху там не застосовується. 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Вікна