На Прикарпатті судитимуть службовців, які незаконно збули понад 38 кг скрапленого газу

Опубліковано:
28 Січня, 2021 о 11:45
На Прикарпатті судитимуть службовців, які незаконно збули понад 38 кг скрапленого газу
Фото з мережі Інтернет

На Прикарпатті судитимуть шістьох колишніх службовців Чернівецького управління дочірнього підприємства «Івано-Франківськ-Пропан» за фактами зловживання повноваженнями, що спричинило тяжкі наслідки.

Читайте також



На Івано-Франківщині за зловживання засуджено поліцейського

Про це повідомляє – Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської обласної прокуратури.

Встановили, що службові особи підприємства систематично збували скраплений газ поза офіційним бухгалтерським обліком підприємства. Внаслідок такої протиправної діяльності фігуранти збули 38,2 т скрапленого газу на загальну суму понад 340 тис. грн.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #газ, #держслужбовці, #івано-франківськ, #івано-франківські новини, #новини івано-франківська, #новини івано-франківщини, #суд





Статті

Інтерв'ю
Артур Дронь
23:16, 26 Квітня, 2025

“Головним завданням було — заговорити за інших”: поет і військовослужбовець Артур Дронь

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: