Наступного року Прикарпаття може отримати менше грошей на будівництво, реконструкцію та утримання доріг.
Про це під час засідання постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій повідомив голова бюджетної комісії Назарій Іванів, пише – Ратуша.
Перегляньте також:
- Для громад 6 областей України відкрили новий конкурс грантів до 90 тисяч євро
- Мільйони на медіапідряди: Івано-Франківськ став рекордсменом України за витратами на медіа
За його словами, область отримає менше грошей з держбюджету, оскільки області зменшили субвенцію на дороги.
Замість 503 мільйонів гривень ми отримаємо 427 мільйонів гривень, – зазначив Іванів.