Зеленський представив нового голову Івано-Франківської ОДА (Фото)

30.12.2020 17:35   Джерело: Рубрика
Опубліковано : Патрік Скеля

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Івано-Франківської області зустрівся з адміністративно-господарським активом регіону.

Глава держави подякував за роботу попередньому голові ОДА та представив його наступника Андрія Бойчука, висловивши сподівання на успішну командну роботу в регіоні, пише - Рубрика.

"Я вас вітаю і бажаю вам успіхів. Бажаю, щоб вам вдалося показати результати людям", – сказав Президент.

Зеленський представив нового голову Івано-Франківської ОДА

Фото: ОПУ

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Бойчук зазначив, що ця посада є для нього великою відповідальністю.

"З першого дня налагоджуємо внутрішню управлінську комунікацію, співпрацю з органами державної влади та місцевого самоврядування. Я зацікавлений працювати з кожним очільником громади, села, селища, міста, району над проблемними питаннями", – зазначив він.

Зеленський представив нового голову Івано-Франківської ОДА

Фото: ОПУ

Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов наголосив, що у 2020 році в Україні був побудований фундамент децентралізації, сформована конфігурація об'єднаних територіальних громад. Він нагадав, що в результаті укрупнення в Україні тепер 136 районів замість 490, зокрема шість – на Івано-Франківщині.

Зеленський представив нового голову Івано-Франківської ОДА

Фото: ОПУ

"Багато чого було зроблено в рамках реалізації програми "Велике будівництво" в Івано-Франківській області, але цього ще недостатньо. Плани на 2021 рік більш амбітні. Це програма, яка діє не на папері, а вже поліпшує життя мільйонам українців", – зауважив Олексій Чернишов.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Рубрика