Шахраї під приводом лікарів-кардіологів обікрали прикарпатця

Опубліковано:
14 Грудня, 2020 о 18:00
Шахраї під приводом лікарів-кардіологів обікрали прикарпатця
Фото з мережі Інтернет

Оперативники управління карного розшуку спільно з працівниками Коломийського відділу поліції та за співпраці з колегами Чернівецької та Хмельницької областей затримали групу зловмисників, які вчинили крадіжку грошей з помешкання прикарпатця, пише – ПРОЗАХІД.

Читайте також



Інтернет-шахраї виманили від прикарпатця 14 тисяч гривень
Прикарпатці віддали шахраям більше 100 тисяч гривень

Напередодні до Коломийського відділу поліції звернувся 80-річний місцевий мешканець, який повідомив про викрадення коштів з його помешкання у сумі 12 тисяч гривень та 14 тисяч доларів США.

Потерпілий пояснив, що напередодні до його домоволодіння прийшли двоє невідомих чоловіків, які представилися лікарями-кардіологами з Німеччини. Поки один чоловік спілкувалася з потерпілим, інший непомітно викрав кошти з квартири.

Поліцейські одразу розпочали пошуки зловмисників, встановили транспортний засіб, на якому пересувалися крадії. У ході проведення першочергових слідчо-оперативних заходів, підозрюваних затримали у Хмельницькій області.

Затриманими виявились 28-річний та 36-річний громадяни Румунії.

Наразі правоохоронці перевіряють причетність зловмисників до вчинення аналогічних злочинів на Івано-Франківщині та сусідніх областях.

Підозрюваних поліцейські затримали у порядку ст.208 КПК України.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст.185 (Крадіжка, вчинена у великих розмірах) Кримінального кодексу України. Проводиться слідство.

Вирішується питання про повідомлення підозри останнім та обрання судом запобіжного заходу.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #івано-франківськ, #івано-франківські новини, #новини івано-франківська, #новини івано-франківщини, #шахрай, #шахрайство





Статті

Інтерв'ю
«Наша телерадіокомпанія в медіапросторі вже понад 30 років. Прагнемо й надалі розвиватись і в найближчому майбутньому стати публічним медіа», – Ірина Кравець, директорка ТРК «Надвірна»
08:28, 29 Квітня, 2025

«Наша телерадіокомпанія в медіапросторі вже понад 30 років. Прагнемо й надалі розвиватись і в найближчому майбутньому стати публічним медіа», – Ірина Кравець, директорка ТРК «Надвірна»

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: