Правоохоронці розшукують безвісти зниклого мешканця Калущини (Фото)

Опубліковано:
29 Жовтня, 2020 о 23:23
Правоохоронці розшукують безвісти зниклого мешканця Калущини (Фото)
Фото з мережі Інтернет

Поліцейські Калуського району звертаються до небайдужих громадян та представників засобів масової інформації допомогти у пошуках безвісти зниклого Лаврика Ігора Миколайовича, 1958 року народження, мешканця села Новиця, Калуського району.

Вчора, 28 жовтня, із заявою до поліції звернувся мешканець одного із сіл району. Чоловік повідомив, що з 25 жовтня по місцю проживання відсутній родич Ігор Лаврик і місце перебування наразі його не відоме, пише – Бліц-Інфо.



Прикмети розшукуваного: зріст близько 175 см.

Чоловік був одягнутий в куртку з капюшоном темно-синього кольору, класичні штани чорного кольору.

Відомості за вказаним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 115 з позначкою «безвісти зниклий» Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Поліція Прикарпаття звертається до громадян, які володіють інформацією про місце перебування розшукуваного, зображеного на фото прохання повідомити до Калуського відділу поліції за тел: 067-344-40-33 або “102”.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #івано-франківськ, #івано-франківські новини, #новини івано-франківська, #новини івано-франківщини, #пошук, #розшук





Статті

Інтерв'ю
Ярослав Джорджик Опілля
11:22, 6 Травня, 2025

“Опілля” – від потенційного банкрута до одного з лідерів ринку України

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: