Калуські школярі підуть на канікули швидше

11.10.2020 17:25   Джерело: Голос-Інфо
Опубліковано : Патрік Скеля

Традиційні осінні канікули у калуських закладах загальної середньої освіти цьогоріч розпочнуться дещо раніше. Це пов’язано з проведенням місцевих виборів.

Як поінформувала «Калуш ФМ» заступниця міського голови Калуша Любов Максимович, управління освіти рекомендувало школам розпочати осінні канікули з 22 жовтня і завершити 28-го, тобто навчальний процес відновиться у четвер, 29-го жовтня. Зазвичай осінні канікули тривали з 26 жовтня по 1 листопада, про це повідомляє - Голос-Інфо з посиланням на КалушФМ.

Начальниця управління освіти Калуської міськради Ірина Люклян також додала, що від МОН надійшов лист з рекомендаціями щодо організації освітнього процесу під час виборів. Зокрема пропонують, щоб у школах, де будуть виборчі дільниці, не було навчання впродовж двох днів до виборів і двох днів опісля них. А оскільки у всіх навчальних закладах Калуша, крім 1-ої і 8-ої шкіл, будуть виборчі дільниці, то канікули рекомендують розпочати раніше.

У школах сіл Калуської ОТГ виборчих дільниць не буде, тому канікули у них не переноситимуть.

Загалом рішення про структуру навчального року приймає педагогічна рада кожного закладу і вводиться воно в дію наказом керівника. Тому остаточне рішення прийматимуть самі заклади.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Голос-Інфо