Задіяні всі апарати ШВЛ: реанімація ЦМКЛ Франківська повна хворих на COVID-19

09.09.2020 07:31   Джерело: Курс
Опубліковано : Патрік Скеля

Лікарка-анестезіолог Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні Іванна Дидик звернулася в мережі до скептиків з приводу коронавірусу та всіх, хто носить маски на підборідді.

Читайте також

69-річний прикарпатець провів 22 доби під ШВЛ і поборов коронавірус

У пості вона зазначила, що почувається втомленою. Іванна Дидик працює у відділенні реанімації ЦМКЛ, пише - Курс.

Зміни для лікарів, які працюють із коронавірусними хворими, тривають 12 годин і більше.

«Професія лікаря, а реаніматолога особливо, вимагає бути максимально гуманним та володіти високим рівнем емпатії. Отож, передаю найлюдяніший і співчутливий привіт всім скептикам, прибічникам теорії всесвітньої змови і просто невіруючим в коронавірус. Всім, хто носить маски на підборідді, під носом, в кишені або ж взагалі не носить. Всім, хто збирається на гучне 200-осібне весілля (бо як таке дійство пропустити) чи інше масове збіговисько. Всім, хто не розуміє, що таке соціальна дистанція і антисептик для рук. Так от. Місць в реанімаційному відділенні немає. Всі апарати ШВЛ зайняті. Думайте, панове. Якщо не про інших, то хоча б про себе», – написала лікарка.

Головний лікар Івано-Франківської лікарні №1 Тарас Василик в інтерв'ю відзначив, що захворюваність зросла – з липня і весь серпень щодоби лікується в стаціонарі від 100 до 130 пацієнтів з пневмоніями. У тому числі викликаними коронавірусом.

«З березня і станом на цей час у нас пролікувалися близько 620 людей. Це при тому, що за такий самий період у минулі роки було 150– 200. Тому ріст захворюваності – очевидний, щонайменше у три рази. Летальність – у межах середнього показника в Україні: 3 % від кількості госпіталізованих. І коли скептики кажуть, що нема ніякого коронавірусу, я думаю: «Якби ви подивилися на хворих в наших палатах, одразу змінили б думку», – каже Тарас Василик.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Курс