Франківцям після Великодня можуть частково виключати воду

Опубліковано:
20 Квітня, 2020 о 16:23
Франківцям після Великодня можуть частково виключати воду
Фото з мережі Інтернет

Через низьку оплату франківців за комунальні послуги в Івано-Франківську після Великодня можливо будуть частково виключати водопостачання.

Про це під час онлайн-трансляції розповів міський голова Руслан Марцінків, пише – Бліц-Інфо.



За його словами, з початку карантину в Івано-Франківську значно знизилися показники оплати комунальних послуг. Тож зараз розглядається питання часткового відключення водопостачання у місті.

“Сплати комунальних послуг впали до катастрофічних 40%, тому є прохання до франківців, платити.  Розумію що сьогодні важко, але важливо зберегти нормальне функціонування комунальних підприємств”, – зауважив Марцінків.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #вода, #водопостачання, #івано-франківськ, #івано-франківські новини, #новини івано-франківська, #новини івано-франківщини





Статті

Інтерв'ю
Ярослав Джорджик Опілля
11:22, 6 Травня, 2025

“Опілля” – від потенційного банкрута до одного з лідерів ринку України

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: