21 березня у селі Дебеславці, що на Коломийщині, камера спостереження зафіксувала приліт лелеки.
Птах одразу взявся вмощувати свою «оселю» після тривалої відсутності, пише – Бліц-Інфо з посиланням на НТК.
Перегляньте також:
- Негода насувається: синоптики попереджають про грози та шквали на Івано-Франківщині
- Короткочасні дощі та до +26°: прогноз погоди на 5 червня
За гніздом можна спостерігати в онлайн режимі. Варто перейти за посиланням: