На Прикарпатті власники елітних авто сплатили понад 800 тисяч податку

24.03.2020 15:35   Джерело: Бліц-Інфо
Опубліковано : Патрік Скеля

Прикарпатські автовласники за два місяці поточного року спрямували до місцевих бюджетів 802,4 тис грн транспортного податку, що на 54,9 тис грн більше ніж за аналогічний період минулого року.

Читайте також

Стало відомо, скільки «екоподатку» сплатили прикарпатці

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області, пише - Бліц-Інфо.

Значна частина транспортного платежу надійшла від суб'єктів господарювання-юридичних осіб – 519,7 тис грн, від фізичних осіб – 282,7 тис гривень.

Нагадаємо, транспортний податок, ставка якого складає 25 тис грн на рік, сплачується за легкові автомобілі з датою випуску до п'яти років та середньоринковою вартістю понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, або 1 771 125 грн.

Перелік легкових автомобілів, які підлягають оподаткуванню транспортним податком у 2020 році, розміщено на офіційному вебсайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Цей перелік містить такі дані: марка, модель, рік випуску, об’єми циліндрів двигуна, тип пального.

У разі відсутності інформації про марку, модель легкового автомобіля, що має ознаки об’єкта оподаткування транспортним податком на зазначеному веб-сайті, власник автомобіля може звернутись до Мінекономрозвитку для її отримання. Відповідно Мінекономрозвитку доповнює перелік новою інформацією та розміщує її на своєму офіційному веб-сайті.

Платник має сплатити податок протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, яке надсилається (вручаються) за місцем реєстрації.

У разі несвоєчасної сплати транспортного податку (після 60 днів з моменту вручення повідомлення)  платнику нараховуватимуться штрафні санкції у розмірі 10 або 20 відсотків в залежності від кількості днів затримки несплаченого боргу. Крім того, на суму не сплаченого податку, нараховується пеня у порядку, визначеному ст. 129 Податкового кодексу України.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Бліц-Інфо