Курси для бабусь: як в Івано-Франківську пенсіонерки працюють нянями (Відео)

08.03.2020 17:28   Джерело: Бліц-Інфо
Опубліковано : Патрік Скеля

В Івано-Франківську бабусі вирішили податися в няні до чужих дітей. Однак спершу сіли за парти, щоби послухати психологів, медиків та освітян.

Сучасна малеча на їхніх онуків геть не схожа, йдеться у сюжеті ТСН, пише - Бліц-Інфо.

Галина Плаксина забрала Ганнусю із садочка. Удома чекатиме, поки з роботи прийдуть батьки дівчинки. Познайомилися djyb з нянею в клубі пенсіонерів "Ба-Ді", де старенькі не тільки цікаво власне дозвілля проводять, а й вирішили зорганізуватися та надавати послуги нянь.

Усі члени клубу давно виховали власних дітей та онуків. Досвіду, кажуть, мають багато, а поділитися вже нема з ким. Саме тому вирішили податися в няні. "Рукоділля дітям викладаю: ліпити, плести. Діти мають бути всебічно розвинені", - каже майбутня няня Ганна Авраменко.

Бабусі визнають, що сучасні діти на їхніх онуків геть не схожі. Вони завжди з ґаджетами, цифрові технології замінили їм живе спілкування. Тож довелося новоспеченим няням сісти за парти: тренінги з психологами, освітянами, навіть поліцейськими. 

Спершу розминка, далі - рукоділля. Починаємо вчитися заповнювати час дитини чимось, що відрізняється від ґаджетів: працювати руками, розвивати уяву, естетичний смак. 

Наступний урок - долікарська допомога. Що робити няні до приїзду швидкої, якщо дитина пошкодила руку чи раптом перемерзла на вулиці - інструктаж фахового медика.
 
Те, чого навчають майбутніх нянь - це побажання матусь, кажуть ініціатори проєкту. "Мами не хотять бачити закомплексованих, невмілих, неорієнтованих у новітніх психологічних підходах до дітей бабусь. Їм треба, щоб бабуся не тільки відвела та привела. Вона в цей час має спілкуватися з дитиною", - розказала ініціатор проєкту Галина Плотницька.

Перший випуск новоспечених нянь-пенсіонерок був іще наприкінці минулого року: із шести бабусь чотири вже працюють. 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Бліц-Інфо  
Загрузка...