На франківському ринку Халаменду спробували облити лайном

16.11.2019 13:48   Джерело: Галицький кореспондент
Опубліковано : Франківський Новинар

Сьогодні, 16 листопада, в Івано-Франківську підприємець Ігор Халаменда, відомий у місті як Бура, розповів, що люди, які захопили ринок – рейдери.

“На сьогоднішній день ринок у нашій власності. Хочу сказати, що мій офіс захопили злочинці. Нехай покажуть документи! Натомість ми робимо все в рамках чинного законодавства. І говорю, що нас грабують”, – зазначає Халаменда.

Після цього хлопець у парику спробував вилити на Халаменду відро з лайном. Але спроба провалилася.

Наразі Ігор Халаменда з охороною. В приміщення “Торгового сервісу” не заходить.

“Не потрібно бути юристом, щоб зрозуміти, що планується захоплення. Я маю документ з єдиного реєстру, де чітко вказано, що власником та директором ринку є Халаменда”, – каже юрист Бури Тарас Жарський.

За словами Жарського, фірма, яка орендувала ринок, створена 1 жовтня 2019 року. Її капітал – одна тисяча гривень.

“Як така фірма може бути орендарем? Її назва “Марксмен Компані”, а керівник – Петро Кіян”, – додає юрист.

Жарський акцентує, що йдеться про майно, яке знаходиться у власності територіальної громади. І взяти в оренду приміщення не можна просто так, на це мусить бути рішення виконкому.

Ігор Халаменда наголошує, що фірма, яка захопила ринок – аферисти.

“Я нічого не підписував, ви підробили всі документи”, – додає Халаменда.

Юрист нових власників Ігор Береговий каже, що вони планують розірвати договір і ще раз домовитися нормально. Мовляв, проблеми їм не потрібні.

“Хочемо скласти двосторонню угоду про розривання договору“, –  зазначає Береговий.

На це Халаменда відповів, що розривати нічого не буде, бо нічого не підписував.

Варто нагадати, що нещодавно адміністрація центрального ринку Івано-Франківська дізналася про те, що у ринку тепер начебто є новий власник.

Тоді ТОВ “Торговий сервіс” за даними Мін’юсту мав прописку в місті Дніпро. Новою власницею ринку стала Тамара Казанцева, вона зареєстрована у підконтрольній бойовиками Андріївці Волноваського району Донецької області. Керівник – Олександр Туяхов. Нотаріус, котрий вніс зміни до бази даних Мінюсту, – Наталія Шилова з Кіровоградської області.

Колишній власник ринку Ігор Халаменда стверджував, що нікому не продавав ТОВ “Торговий сервіс”, а “нових власників” центрального продуктового ринку називав рейдерами.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Галицький кореспондент