Під час Помаранчевої революції Ігор Халаменда фінансував івано-франківський осередок Партії регіонів та був спонсором антимайдану

13.11.2019 21:03   Джерело: IfNews
Опубліковано : Новини Станіславівщини

У листопаді 2004 року після викриття фальсифікацій на президентських виборах, обдурені виборці піднялися на акції протесту проти махінацій влади, яку тоді представляла Партія регіонів Віктора Януковича. Люди вийшли на вулиці, покинувши роботу на підприємствах, студенти застрайкували, велелюдні мітинги під помаранчевими прапорами збиралися на центральних площах усіх міст, особливо на Західній Україні.

Колишній власник ТОВ «Торговий сервіс», що орендує Центральний продуктовий ринок в Івано-Франківську, Ігор Халаменда у той час займав сторону на іншому боці барикад. Зрозуміло, адже від самого початку своєї публічної діяльності був пригрітий місцевими “регіоналами”, разом з якими двічі займав крісло депутата у міській раді у фракції партії Регіонів.

Читайте також

Революція на Центральному ринку Івано-Франківська: чому соратника Халаменди ставили на коліна?

Хоча Халаменда двічі обирався до складу Івано-Франківської міськради, але за час перебування депутатом запам’ятався лише тим, що фігурував у різноманітних скандалах, дуже часто кримінального походження. Прикметно, що особисто він ніколи не коментував подій, які відбуваються довкола нього. Цей представник фракції партії Регіонів заслуговує на звання загадкового "великого німого": за весь час депутатської діяльності - жодного інтерв’ю, жодної публічності. Навіть тоді, коли конфліктна ситуація зачіпала виключно приватні або бізнесові інтереси Ігоря Халаменди, "віддуватися" за нього завжди доводилося його однопартійцям та колегам по фракції - Ігорю Дутці та Богдану Федьківу.

Офіційна біографія депутата Халаменди була оприлюднена на партійному сайті міської організації Партії Регіонів містила тільки скупу інформацію про його роки служби в армії (1987-1989) та навчання в Київському університеті (мабуть, заочно) на економіста. Невідомо, наскільки були глибокими пізнання Халаменди в економіці, але табличку ділення він затямив добре. Із прибутків, які він отримував від діяльності на ринку, ще дро фінансувалися потреби партії Януковича в Івано-Франківську.

Читайте також

Пригоди Халаменди за кермом: як екс-регіонал під дією наркотиків тікав від поліцейських (Відео)
Боротьба за Центральний ринок в Івано-Франківську: ретроспектива подій

Коли в столиці України розпочався Майдан, прихильники Януковича розбили псведонаметове містечко в Маріїнському парку, звідки робили вилазки на проплачені демонстрації. Саме цей Антимайжан постачав грішми та продуктами Ігор Халаменда.

Однопартійці також поставили перед Халамендою, якого з девяностих років знають у кримінальному світі під прізвиськом Бура, завдання зібрати бригади “тітушок” для силового протистояння на Майдані. Як голова обласної федерації боксу він організував у коледжі фізкультури у перші дня грудня 2014 року Чемпіонат України з боксу, на яких намагався завербувати бійців для проплачених акцій Антимайдану. Але на пропозиції Бури спортсмени не відгукнулися.  

Теперішня зміна власника у фірмі, яка орендує Центральний продуктовий ринок, вибиває грунт з-під діяльності колишніх регіоналів, які до сьогодні продовжують пропагувати ідеї “руского міра” в Івано-Франківську. Зрозуміло, що колишні соратники Януковича будуть триматися до останнього за годівницю, яка дозволяла існувати їм впродовж останніх років.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: IfNews  
Загрузка...