На 59-му році життя помер науковець та співак із Городенки

07.11.2019 23:25   Джерело: Галицький кореспондент
Опубліковано : Патрік Скеля

6 листопада, на 59-му році життя відійшов у вічність Мирослав Антонович Тиш із Городенки, пише - Галицький кореспондент.

Сумну новину повідомили на сторінці Подільський державний аграрно-технічний університет, де чоловік працював викладачем:

«Ректорат, профспілковий комітет, трудовий колектив та студенти  висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким.
Він був чудовою чуйною Людиною великої душі та високих моральних цінностей, зразковим педагогом вищого, істинно професорського рівня, доцентом кафедри фізики, охорони праці та інженерії середовища ПДАТУ», – розповідають у навчальному закладі.

Крім своєї наукової діяльності, Мирослав Тиш був відомим в Україні та за її межами вокалістом, лауреатом міських, обласних та міжнародних пісенних конкурсів. Також, він вів активну громадську та волонтерську діяльність, був заступником голови профкому співробітників та студентів університету, користувався заслуженим авторитетом та повагою серед колег, керівництва та студентства навчального закладу.

Сьогодні, 7 листопада, його мали поховати в рідній Городенці.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Галицький кореспондент