В Івано-Франківську чоловік повісився просто на білборді

Опубліковано:
5 Листопада, 2019 о 11:51
В Івано-Франківську чоловік повісився просто на білборді
Фото з мережі Інтернет

Повідомлення до поліції Івано-Франківська надійшло у вівторок, 29 жовтня, близько п’ятої ранку, від перехожого про те, що на одній із вулиць міста на рекламному білборді він виявив тіло чоловіка, який судячи з обставин, вчинив самогубство шляхом повішання.

Читайте також



Квартирний труп: в Калуші чоловік здійснив суїцид у власній квартирі

Поліцейські вже з’ясували, що померлий – 1981-го року народження, житель обласного центру. Тіло чоловіка, направлено для проведення експертизи, пише – Магнолія-ТВ.

Наразі слідство з’ясовує, що спонукало прикарпатця до такого вчинку. За матеріалами ВК ГУНП в Івано-Франківській області.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #івано-франківськ, #івано-франківські новини, #новини івано-франківська, #новини івано-франківщини, #самогубство, #суїцид





Статті

Інтерв'ю
Артур Дронь
23:16, 26 Квітня, 2025

“Головним завданням було — заговорити за інших”: поет і військовослужбовець Артур Дронь

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: