У четвер, 27 червня, о 22.05 годині на Снятинщині п’яна жінка погрожувала стрибнути з моста.
Про це повідомляє Управління з питань цивільного захисту ІФ ОДА, пише – Типовий Франківськ.
Перегляньте також:
- Студентські стипендії в Україні суттєво зростуть з вересня 2026 року
- У Франківську розпочалися безкоштовні кінопокази під відкритим небом
Так, в селищі Заболотів працівники поліції з моста зняли жінку, яка перебувала в стані алкогольного сп’яніння.