16 червня в селі Спас Коломийського району зафіксували випадок суїциду.
Про це інформує Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА, пише – Галка.
Перегляньте також:
- Надзвичайна ситуація в горах: ударом блискавки травмовано туристку Чернівців
- Жителя Долини засудили до 6,5 років за пересилання наркотиків у колонію
60-річний чоловік покінчив життя самогубством через повішення на власному подвір’ї.