У суботу від чергової медсестри Долинської ЦРЛ поступило повідомлення про те, що 13.06.2019 р. близько 20.30 було госпіталізовано гр., 1931 р.н., жительку с. Шевченкове Долинського району, яку на городі біля власного будинку вкусила змія, інформує УПЦЗ, пишуть – Версії.
Стан стабільний, середньої важкості.
Перегляньте також:
- На Верховинщині туриста вкусила змія під час походу в гори
- На заході України діє шахрайська група,пов’язана з аферами з нерухомістю