У Снятині на АЗС жорстоко побили жінку

Опубліковано:
11 Червня, 2019 о 13:35
У Снятині на АЗС жорстоко побили жінку
Фото з мережі Інтернет

У Снятинському районному суді нещодавно  розглянули справу жінки, яка вчинила побиття іншої громадянки.

Читайте також



Прикарпатця судитимуть за жорстоке побиття людини
На Прикарпатті взяли під варту двох чоловіків, які побили третього до смерті
На Івано-Франківщині вчителька побила свою суперницю – нанесла 15 ударів у голову, груди та живіт

Пригода сталась в Снятині на одній із АЗС, влітку минулого року, пише – Місто ІФ.

Бійка сталась на грунті раптово виниклих неприязних відноси. Жінки почали словесний конфлікт, під час якого, обвинувачена жінка схопила та тримала потерпілу рукою за волосся та вдарила її головою до умивальника. Після цього ліктем завдала удар в ніс, а потім лежачу на підлозі жінку тримала за шию та руки, при цьому здавлювала їх, та нанесла декілька ударів у живіт.

Травми, які отримала жінка, згідно висновку судово-медичного експерта відносяться до легких тілесних ушкоджень.

Обвинувачена свою вину визнала та розкаялась.

Тож суд визнав винною жінку у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.125  КК України  та призначив їй покарання у виді  штрафу у розмірі 50  неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #бійка, #івано-франківськ, #івано-франківські новини, #новини івано-франківська, #новини івано-франківщини, #побив, #побиття





Статті

Інтерв'ю
Ярослав Джорджик Опілля
11:22, 6 Травня, 2025

“Опілля” – від потенційного банкрута до одного з лідерів ринку України

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: