У п’ятницю, 24 травня, о 20.20 у селі Верхній Вербіж Коломийського району чоловіка знайшли повішеним у власному господарстві.
Читайте також
Перегляньте також:
- Поліція з’ясовує обставини травмування прикарпатця на вокзалі в Ходорові
- Закарпатські митники вилучили авто та контрабандні сигарети у водія з Прикарпаття
Про це повідомляє Управління з питань цивільного захисту ІФ ОДА, пише – Типовий Франківськ.
«У селі В.Вербіж на вулиці Л.Українки, у власному господарстві здійснив суїцид через повішання 41-річний місцевий житель», – йдеться у повідомленні.