Франківцю вдалося відновити руку, яку йому відтяло на станку

15.05.2019 19:28   Джерело: Курс
Опубліковано : Патрік Скеля

Медики Івано-Франківської міської клінічної лікарні №1 спільно зі спеціалістами інституту ім. Шалімова врятували руку франківцю, яку він тяжко травмував під час роботи на деревообробному станку.

Читайте також

Житель Прикарпаття у гаражі впав в оглядову яму і травмувався
Прикарпатські медики розповіли про переваги грудного вигодовування
Травмування студентки під час відкриття новорічної ялинки: у Франківську вирішили судити підприємця

В березні до Івано-Франківської МКЛ №1 був доставлений пацієнт з важкою травмою лівої руки, яку він отримав під час роботи на деревообробному станку, пише - Курс.

Пацієнта в екстреному порядку взяли в операційну, де констатували травматичну ампутацію, тобто відчленування кисті на рівні нижньої третини передпліччя. Всі анатомічні структури були пересічені.

Хворому провели протишокову терапію, відновили кровотік шунтуванням судин, кисть обклали холодовими елементами. 

Після узгодження зі спеціалістами інституту ім. Шалімова реанімобілем чоловіка доставили у Київ. Через 10 годин після травми спеціалізована бригада інституту провела органозберігаючу операцію. Операція тривала цілу ніч – 12 годин.

Зараз пацієнт проходить черговий етап реабілітації.

Завдяки організованій, кваліфікованій і злагодженій роботі лікарів-травматологів, хірургів МКЛ №1, працівників швидкої допомоги, спеціалістів інституту ім. Шалімова вдалося відновити руку пацієнту, повідомляє Перша лікарня на своїй сторінці у Фейсбук.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Курс