За давньою українською традицією на Великдень діти дзвонили у дзвони. Цьогоріч таку традицію відновлять у Франківську. Про це під час засідання виконкому повідомив очільник палацу Потоцьких Володимир Гайдар, gbit – Бліц-Інфо.
Перегляньте також:
- Поліція з’ясовує обставини травмування прикарпатця на вокзалі в Ходорові
- Закарпатські митники вилучили авто та контрабандні сигарети у водія з Прикарпаття
Як пояснив чиновник, дзвони привезуть з резиденції Митрополита Шептицького у Підлютому. Окрім того, за словами Володимира Гайдара, весь страсний тиждень на визначених будинках художники малюватимуть мурали. Семінаристи будуть супроводжувати весь процес.
«Також є ідея зробити серію християнських муралів і прокласти між ними веломаршрутів»,- каже Гайдар.