Читайте також
Перегляньте також:
- Віскі Glenfiddich чи GlenDronach 15: на що звернути увагу, коли вибираєш справжній смак Шотландії
- Легкість, мобільність і простота: що дає «Вчасно.Каса» для підприємців
Вона повідомила правоохоронцям, що на її мобільний телефон зателефонувала невідома особа, представилася працівником служби безпеки одного з банків, інформує прес-служба поліції в області, пише – Бліц-Інфо.
В розмові з потерпілою аферист дізнався реквізити банківської картки. Як наслідок, з картки одразу зникли всі кошти. Інформація про подію внесена в Єдиний реєстр досудових розслідувань за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (Шахрайство).
Шахраї всілякими способами намагаються влізти в довіру до власників банківських рахунків, аби дістатися конфіденційної інформації, а разом з нею і заповітних людських заощаджень. І, на жаль, у більшості випадків їм це вдається, бо потерпілі йдуть на контакт з аферистами. І як результат – ані грошей, ані шахраїв.
Поліція ще раз нагадує: ніколи не поспішайте ділитися конфіденційною інформацією, зверніться до банку і впевніться у тому, що інформація запитується дійсно представниками банку і в обґрунтованих цілях. У жодному разі не повідомляйте свої дані по телефону. Таке просте правило є надійним способом уникнути шахрайських дій.