Половину мешканців Прикарпаття вже обрали собі лікаря

19.12.2018 23:32   Джерело: Бліц-Інфо
Опубліковано : Патрік Скеля
Станом на листопад близько 700 тисяч мешканців Прикарпаття обрали собі лікаря та підписали з ним декларацію. Такі дані озвучили під час президії Івано-Франківської обласної ради.

Читайте також

Помер всесвітньо відомий хірург з Прикарпаття Микола Гульчій
Лікар-нарколог: що і чому п’ють калушани

За словами представниці департаменту охорони здоров'я, це трохи більше 50% від загальної кількості населення області. З такими показниками Івано-Франківщина посідає 12 місце серед регіонів України, пише - Бліц-Інфо.

Участь у приписній компанії взяли 1086 лікарів. Середня кількість декларацій на одного лікаря - 638.

Загалом, з Національною службою здоров'я України на Прикарпатті підписали договір та перейшли на нову систему фінансування «гроші йдуть за пацієнтом» 14 закладів охорони здоров'я, дві приватні клініки та троє лікарів, що працюють як фізична особа-підприємець.

За словами прикарпатських медиків, проблемними у впровадженні медичної реформи на Прикарпатті є брак комп'ютерної техніки та відсутність інтернету, особливо - у сільській місцевості. 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Бліц-Інфо