У селі Манява Богородчанського району пообідньої пори суботнього дня двоє чоловіків 60-ти та 73-річного віку поконфліктували між собою після спільного застілля, пише – Бліц-Інфо.
Перегляньте також:
- Івано-Франківськ в роки Першої світової війни: ретросвітлини
- Делятин на столітніх світлинах: війна, мешканці, солдати
Журналісти «Надзвичайних новин» з’ясували, що кращі друзі посварилися на рівному місці лише через те, що 60-річний Михайло дорікнув старшому товаришу, що той не здав гроші на ремонт дороги.
73-річний пенсіонер не витримав таких ганебних дорікань і підняв над сусідом ніж. Потерпілий помер в кареті швидкої.
Односельці досі не можуть повірити, що вбивство скоїв їхній знайомий, адже всі вважали його порядним чоловіком.
На даний час зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 («Умисне вбивство») Кримінального кодексу України, та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.