Учень Рогатинської спеціальної школи-інтернату був засуджений за викрадення автомобіля. Це вже не перша крадіжка юнака.
За рік до даного скоєного злочину, хлопець, як розповів він сам, сів погрітись у чужий автобус марки Мерседес. Потім він вирішив пошукати, чи не залишив у ньому гроші водій. Однак, виявив тільки дублікат ключа від авто і привласнив його.
Перегляньте також:
- 10 речей, котрі ви маєте дізнатися від священика про гріх
- Під час перший етап обміну полоненими до Росії відправили колаборантів з Івано-Франківщини
Через кілька місяців юнак побачив цей транспортний засіб біля будинку міської ради Рогатина і вирішив вкрасти його. Відімкнувши дверцята «буса», він завів авто і поїхав, розповідає http://if.oblast.online.
Однак, патрульна поліція швидко виявила і затримала зловмисника. Він зізнався у скоєному. Суд призначив позбавлення волі до 1 року часу та штраф 2430 гривень