Через утворення касторових ям, прикарпатське місто Калуш провалюється під землю (Відео)

09.09.2018 19:40   Джерело: IfNews
Опубліковано : Софія Скиба

Місто на Івано- Франківщини має у своєму «фундаменті» мережу соляних печер. Пустоти під земелю утворилися внаслідок необдуманого видобування калійної солі. Ситуація ускладнюється тим, що автодорогою міста курсують великогабаритні вантажівки. Десятки будинків - у зоні ризику провалитися під землю  

Над соляними шахтами розташована приблизно третина Калуша.

Через шумо-вібраційне забруднення, що створює великий вантажний транспорт, стіни будинків тріскають.  У місті вже є провалля до 10 м глибиною.

Зокрема, як раніше підтвердили спеціалісти, під землею є камери розміром 330м ширини на 30 м висоти. Карстові ями утворювалися 2011 і 2008 року. І ця ситуація може повторитися. Під загрозобю провалитися - десятки будинків калушан. Вони вимагають припинити рух містом великогабаритних фур, які створюють додаткову вібрацію і ускладнюють становище. Якщо не взятись до негайних дій, місту  загрожує катастрофа. 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: IfNews