Червневий сніг: на Прикарпатті туристи фотографують засніжені пейзажі, а рятувальники евакуйовують наметові дитячі табори (Відео)

Опубліковано:
26 Червня, 2018 о 09:54
Червневий сніг: на Прикарпатті туристи фотографують засніжені пейзажі, а рятувальники евакуйовують наметові дитячі табори (Відео)
Фото з мережі Інтернет

На календарі незабаром вже другий місяць літа, котре між іншим обіцяло бути найспекотнішим за останні декілька десятків років, а в Карпатах випав сніг. Напевно ніхто не сподівався, що після +30 градусів вище нуля, буквально на наступний день можуть випасти такі опади. Багатьох сніг застав зовсім зненацька. Ще декілька днів тому грибники хизувалися гігантськими білими грибами, котрі вже на повну ростуть у прикарпатських лісах, а сьогодні туристи публікують світлини із засніженими вершинами, повідомляє – Франик.

Читайте також



Світанок у горах. Осмолода, що виблискує кольорами на снігу (Фото)

Проте, що в горах на Прикарпатті такі різкі зміни у погоді, повідомили рятувальники і численні фотографії від очевидців, котрі почали публікувати в мережі фото засніженої гори Піп Іван. Сьогодні, 23 червня, о 8 годині ранку, температура повітря на цій вершині становила +1 градус вище нуля. Неймовірний контраст, якщо порівнювати з попередніми днями. Не краща ситуація і в сусідньому Закарпатті, тут у Рахівському районі, рятувальникам довелося терміново евакуювати дитячий наметовий табір, адже тамтешні високогір’я теж засипало снігом. А поруч якраз відпочивала велика група дітлахів, котрих довелося доставити в низинні населені пункти району.

Декілька сантиметровий шар снігу випав і на курорті Драгобрат, що поблизу гори Близниця.

А тим часом, негода продовжує вирувати на Прикарпатті. Рятувальники попереджають про сильні грози, шквальний вітер, і досить низьку температуру повітря. Від походів в гори, надзвичайники рекомендують втриматися, та й навряд чи комусь захочеться вирушати у мандрівку при таких несприятливих умовах.

Погода може бути неймовірно непередбачуваною, надіємося лише, що снігу більше не буде, адже літом все ж таки якось не надто приємно спостерігати схожу аномалію.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #гори, #зима, #івано-франківськ, #івано-франківські новини, #новини івано-франківська, #новини івано-франківщини, #сніг, #червень





Статті

Інтерв'ю
Ярослав Джорджик Опілля
11:22, 6 Травня, 2025

“Опілля” – від потенційного банкрута до одного з лідерів ринку України

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: