Літня франківка ледь не згоріла у власній квартирі

Опубліковано:
17 Червня, 2018 о 09:23
Літня франківка ледь не згоріла у власній квартирі
Фото з мережі Інтернет
14 червня о 03:43 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в місті Івано-Франківськ на вулиці Пулюя.

Читайте також



Небезпечний вогонь: в Калуші сталася пожежа на території школи

До місця виклику направлено вогнеборців Державної пожежно-рятувальної частини №1 міста Івано-Франківськ, пише – Бліц-Інфо.

Як з’ясувалося, загорання виникло в квартирі на 3-му поверсі 9-ти поверхового житлового будинку.

На місці пожежі працівниками пожежно-рятувальної служби врятовано власницю 1934 р.н. О 04:20 пожежу локалізовано, а о 05:06 – ліквідовано.

Вогнем знищено речі домашнього вжитку, пошкоджено меблі  та підлогу. Причина виникнення пожежі встановлюється.

Від Управління ДСНС в області залучалися 14 чоловік особового складу та 5 одиниць техніки.  

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Івано-Франківщини
Теги: #ДСНС, #івано-франківськ, #івано-франківські новини, #МНС, #новини івано-франківська, #новини івано-франківщини, #пожежа





Статті

Інтерв'ю
Ярослав Джорджик Опілля
11:22, 6 Травня, 2025

“Опілля” – від потенційного банкрута до одного з лідерів ринку України

Блоги

ТОП новини Прикарпаття: