У Франківську жінці стало зле під час подорожі, але медсестри на автостанції не було

12.06.2018 23:44   Джерело: Галицький корсепондент
Опубліковано : Патрік Скеля

Днями в Івано-Франківську на автостанції № 2, що на Пасічній жінці стало погано. Проте ніхто не зміг надати їй допомогу, адже чергової медсестри у них нема. Зауважимо, що саме з цієї станції курсують автобуси на різні напрямки, в тому числі й на міжнародні рейси.

Читайте також

Нещасний випадок на Прикарпатті: 4-річний хлопчик отруївся природним газом

Про те, що їй стало погано у соцмережі написала франківка Оксана Соболик, пише - Галицький кореспондент.

«Подібна ситуація може трапитись з кожним. Два дні тому  у мене дуже різко піднявся тиск, поки я їхала в маршрутці на АС №2. Зробивши кілька кроків, я зрозуміла, що не відчуваю половини свого обличчя і половини стопи правої ноги. Я дошкандибала до приміщення автобусної, зайшла в диспетчерську і попросила медсестру. 
А Медсестри там НЕМАЄ!», – пише розлючена Оксана.

Жінка додала, що допомогу отримала в аптеці.

«Диспетчер порадила мені піти до аптеки за шлагбаумом при виїзді з АС. Зібравши в кулак рештки сил, я дошкандибала і туди. Дівчина, яка там працювала, миттєво надала мені допомогу. Кожні 10 хвилин  вона слідкувала за моїм тиском і заспокоювала мене, поки за мною не приїхали родичі», – додала вона.

Оскільки пост актуальний і в такій ситуації може опинитися кожен, то повідомлення набрало сотні коментарів та поширень.

Начальник Івано-Франківського обласного підприємства автобусних станцій Віталій Запухляк пояснив, що присутній на автостанції медсестри не передбачена законодавством, і «ніде в Україні медпрацівиків на австостанціях нема». Хоча погодився, що можливо їх присутність і потрібна.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ifnews.org.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Галицький корсепондент   984